Telefon
WhatsApp

Kurumsal

Say-Cam İç ve Dış Tic. Ltd. Şti. 2008 yılında cam balkon sistemleri üretimi için İzmir de kurulmuştur.
Say-Cam, Katlanabilir Cam Balkon sistemlerini kaliteden ödün vermeden, kendi fabrikalarında imal edip nihai tüketicilerin her türlü beklentisine yönelik ürünler ve sistemler sunmaktadır. Say-Cam,  güler yüzlü hizmet, kaliteli üretim ve zamanında teslim ilkelerini hayat görüşü olarak benimsemiştir.
Müşteri memnuniyetini daima ön planda tutan Say-Cam Albert Genau markalı ürünleri en üst noktaya taşımış olup konusunda uzmanlaşmış geniş kadrosuyla birlikte titizlikle üretmektedir. Cam Balkon, üretimi konusunda fark yaratarak müşteri portföyünü geliştiren Say-Cam, Albert Genau kalitesini daha yakından incelemeniz için mağazalarımızda sizleri de ağırlamaktan memnuniyet duyacaktır.

 

Vizyon

“Dünyanın en kaliteli cam balkonu” dendiği zaman, dünya üzerinde akla gelen ilk markalardan biri olmak. Türkiye nin adını, dünya pazarlarında en kaliteli ürünler üreten ülkeler arasında ilk sıraya yerleştirmek için çıktığımız yolculukta, profil konusunda tüm dünyaya liderlik yaparak Albert Genau nun ileri teknoloji ürünü profilleri ile ölümsüz bir marka olmasını sağlamak”

Misyon

Say-Cam olarak, ürettiği ürünlerin kalitesini uluslararası çeşitli ölçüm ve standardizasyon kuruluşlarından aldığı kalite belgeleri ile ispatlamış bir kuruluştur. Say-Cam ın misyonu, tüketicisini yerli ve yabancı olmak üzere ayırt etmeksizin Cam Balkon konusunda en kaliteli ürünleri ve hizmeti sunmaktır.

Say Cam Balkon Sistemleri

Müşteri Görüşleri